tarihinde yayınlandı

İki adet ilginç fotoğraflı hediyelik eşya

Merhaba, yakın zamanda elimize çok güzel, çok ilginç ve bir o kadar da hoş fotoğraflı ürünler çıktı. Bu ilginç ürünler hediyelik ürünlerdi. Bunları müşterilerimiz getirdi ve bizden ürünün fotoğraf koyulacak kısımlarına fotoğraf koymamaızı istedi. Bizde tabiiki müşterimizin isteğini yerine getirdik.

Bizler bu türden ilginç ve değişik ürünler çok görmüyoruz. Bu nedenle yaptığımız çalışmaları sizlerle paylaşmak istedik. Elimizde iki adet ilginç ürünümüz var. Gelin bunlara birlikte bakalım.

Altıgen şeklinde ve iç içe kutulardan oluşan fotoğraflı hediye kutusu çalışmamız

Bu ürün aslında hediye kutusu fakat kutunun kendisi öyle güzel yapılmış ki sanki asıl hediye kutuymuş gibi görünüyor.

Ürün, iç içe 4 adet altıgen kutudan oluşuyor. Her kutuyu açtığınızda içinde altı adet kare fotoğraf yaprağı bulunuyor. En küçük kutudan sonra hediye koyabileceğiniz küçük bir alan kalıyor. Bu yaprak kısımlarına biz kare fotoğraf diye tabir ettiğimiz eski polaroidi tarzı fotoğraflar ekledik.

Kol saati arka kısmına fotoğraf ekleme çalışmamız

Bu ürünümüz yine çok ilginç. Sıradan bir erkek kol saatimiz var. Fakat bu saatin ön yüzü değilde arka kısmında fotoğraf koyulabilmesi için camdan bir açılabilen bölüm yapmışlar. Buraya bir tane yuvarlak fotoğraf koyduk. Çok güzel oldu. Bu saatte gördüğümüz ilginç fotoğraflı ürünlerdendi.

Fotoğraflı hediyelik erkek kol saati
Fotoğraf koyulabilen erkek kol saati. İlginç bir hediye 🙂

Bütün Yazılar

Bütün yazıları okumak için tıklayın

Hızlı Gezinti

Takipte Kalın