tarihinde yayınlandı

Dirik ailesi sünnet fotoğrafları ve albümü

Bu yazımızda DİRİK ailesinin oğulları için yaptırdığı sünnet hatıra fotoğraflarını ve albümünü göstereceğiz.

Fotoğraf çekimlerimiz ailemizin isteği üzerine birkaç farklı mekanda yapıldı. Çekimize Ortaköy bölgesinde bulunan OBASYA‘da başladık. Ardından Ortaköy mesire alanı bölgesinde çekimlerimiz devam etti. Ardından Yoğurtçu Kalesi‘nde çekimimiz oldu. En son olarak Mesir Tabiat Parkı alanında çekimimizi sonlandırmış olduk.

Aşağıda ailemizin albüme girmesi için seçtiği fotoğrafları ve albümün bitmiş halini göreceksiniz.

Dirik ailesi sünnet fotoğrafları ve albümü
Okumaya devam et Dirik ailesi sünnet fotoğrafları ve albümü
tarihinde yayınlandı

Kezban&Murat düğün fotoğrafları ve albümü

Kezban ve Murat çifti için düğün hatıra fotoğrafları çektik. Fotoğraf çekimi Manisa’da üç farklı mekanda gerçekleştirildi. Gündüz dış çekim olarak başlayan çekimlerimiz akşam olunca Yağcılar Mahallesi‘nde (eski adıyla Yağcılar Köyü) düğün salonunda devam etti.

Murat&Kezban Düğün Fotoğrafları
Okumaya devam et Kezban&Murat düğün fotoğrafları ve albümü
tarihinde yayınlandı

İki adet ilginç fotoğraflı hediyelik eşya

Merhaba, yakın zamanda elimize çok güzel, çok ilginç ve bir o kadar da hoş fotoğraflı ürünler çıktı. Bu ilginç ürünler hediyelik ürünlerdi. Bunları müşterilerimiz getirdi ve bizden ürünün fotoğraf koyulacak kısımlarına fotoğraf koymamaızı istedi. Bizde tabiiki müşterimizin isteğini yerine getirdik.

Okumaya devam et İki adet ilginç fotoğraflı hediyelik eşya
tarihinde yayınlandı

Cihan&Aysel düğün fotoğraf çekimi

Cihan&Aysel çifti için çok güzel düğün fotoğraf çekimi yaptık. Çiftimiz düğünden sonra fotoğraf çekimine karar verdi. Fotoğraf çekimini Manisa’da başlattık. Manisa Laleli Yürüyüş Parkı‘nda salıncaklı çekim ile başladık. Daha sonra Çeşme Alaçatı merkezde çekimlerimize devam ettik. Ardından Ilıca Halk Plajı ve en son olarak ise Alaçatı Deliklikoy’da çok güzel düğün fotoğrafları çektik. Çekilen fotoğraflardan panoramik albüm yaptık. Albümün yanında büyük boy canvas tablo, yastık, tişört, bardak ve çerçeveli fotoğraflar yaptık.

Cihan & Aysel Çeşme Düğün Fotoğrafları
Okumaya devam et Cihan&Aysel düğün fotoğraf çekimi
tarihinde yayınlandı Yorum yapın

Volkan&Tenzile düğün fotoğraf çekimi

Volkan&Tenzile çifti için düğün fotoğraflarını ölümsüzleştirdik. Fotoğrafları Salihli’deki kurşunlu kaplıcaları yakınında yer alan Kurşunlu Şelalesi‘nde çektik. Bol yeşillik, salıncak, soğuk akan sular, köprü ve muhteşem şelale eşliğinde çok hoş doğal çekimler yapmış olduk.

Volkan&Tenzile Salihli düğün fotoğraf çekimleri
Okumaya devam et Volkan&Tenzile düğün fotoğraf çekimi
tarihinde yayınlandı Yorum yapın

Kaan’ın sünnet fotoğraf çekimini yaptık

5 Mayıs 2018 Cumartesi günü sevgili Kaan için çok güzel sünnet fotoğraf çekimi yaptık. Gündüz dış çekimi ile başlayan çekim akşam salon çekimiyle son buldu. Geriye çok hoş hatıra fotoğrafları kalmış oldu.

Kaan'ın sünnet fotoğraf çekimi
Kaan’ın sünnet fotoğraf çekimi
Okumaya devam et Kaan’ın sünnet fotoğraf çekimini yaptık