tarihinde yayınlandı Yorum yapın

Ahmet&Tuba Düğün Fotoğrafları

Ahmet & Tuba Düğün Fotoğrafları

Hoşgeldiniz. Bu sayfada Ahmet&Tuba çifti için çektiğimiz düğün fotoğrafları ve albüm çalışmasına dair bilgiler bulabileceksiniz.

Çekim

Güzel ve güneşli yaz havasında Laleli Yürüyüş Parkı‘nda fotoğraf çekimine başladık. Öncelikli olarak buradan başlamamızın nedeni, bu parkta salıncak asabilek bir yer olmasıydı. Salıncaklı çekim vaktimizi alacağı için çekim öncesi vakitten tasarruf etmek amacıyla salıncağı kurup çiftimizi bekledik. Çiftimiz gelince vakit kaybetmeden salıncaklı çekimizi yaptık. Daha sonra Uncubozköy’de bulunan Mesir Tabiat Parkı‘na geçtik. Köprü üzerinde, akarsu yanında çekimlerimize devam ettik. Ardından gölet kısına geçip göl manzaralı çekimlerimizi yaptık. Daha sonra kent park yolunda bulunan tarzan heykelinin oradaki ağaçlık alanda çekimizi bitirdik.

Ahmet & Tuba Düğün Fotoğrafları
Ahmet & Tuba Düğün Fotoğrafları

Albüm

Fotoğraf çekimi bittiğinde bir süre sonra çiftimiz gelerek panoramik albüm modeline karar verdik. Kapak fotoğrafı seçimi, bazı öne çıkan sayfaların seçimi ve büyük boy fotoğrafın seçimlerini yaptık.

Ahmet & Tuba Düğün Panoramik Albüm
Ahmet & Tuba Düğün Panoramik Albüm

Tasarım

Tasarımlar bitince müşterimizden onayı alır almaz baskı aşamasına geçtik. İzmir’de bulunan anlaşmalı üretim merkezimize tasarımları gönderdik. Yaklaşık iki hafta sonra çalışmalarımız noktalanmış oldu.

Ahmet & Tuba Düğün Panoramik Albüm ve Çerçeve
Ahmet & Tuba Düğün Panoramik Albüm ve Çerçeve

Final

Böylece bir çiftimizin daha en mutlu anını ölümsüzleştirmenin heyecanı ve mutluluğuyla sıradaki işlerimize döndük. Çiftimize mutluluklar diliyoruz. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.