Panoramik albüm

Panoramik Albüm

Panoramik albüm sayfasına hoşgeldiniz. Panoramik albüm bir fotoğraf albümüdür. Albüm yaprakları 5 yaprak, 10 yaprak ve istenirse ilave yaprak eklenerek oluşturulur. Fotoğraflar albüm yapraklarına önce tasarlanır sonra uygulanır. Böylece fotoğraflar albüm yapraklarına uygulandığı için sonradan ekleme ve çıkartma yapılamaz. Eski hatıra fotoğraflarımızı sakladığınız saklama albümlerimizi (aile hatıra albümü) panoramik albümle karıştırılmamalıdır. Modern panoramik albümler çoğunlukla düğün, nişan ve sünnet fotoğrafları için tercih edilmektedir.

Sayfa tasarımı

Panoramik albümü elinize alıp açtığınızda tasarımın bu iki sayfayı kaplayacak şekilde yapıldığını görürsünüz. Buna panoramik tasarım denir. Çünkü iki sayfa açıldığında büyük ve tek sayfa gibi görünür. Size geniş bakış açısı sağlar. Böylece fotoğraflarınıza bakarken çok ferah bir görüntü elde edersiniz. İşte bu panoramik albümün en büyük ve ayırt edici özelliğidir.

Set albüm, Tek albüm

Panoramik albüm, tek albüm veya set albüm şeklinde olmak üzere iki şekilde satılabilmektedir. Tek albümde yanlızca bir tane büyük boy panoramik albüm varken set albümde büyük albümün yanında 2 tane daha küçük albüm verilmektedir. Küçük albümler çiftlerin ailelerine de bir hatıra albümü verilmek istenmesi ihtiyacıyla sunulmuştur. Albümlü çekimlerimlerimizde müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen set albümdür.

Boylar

Boylar; 25x46cm, 25x66cm, 30x52cm, 30x60cm, 30x80cm, 35x65cm, 41x76cm.

Sayfa cinsi

Sayfa cinsleri; mat, ipek, metalik, kristal ve simli.

Panoramik albüm sayfa cinsi

Sayfa kenar cinsi

Panoramik albüm kenar türleri; siyah kenar, ince siyah kenar, beyaz kenar, yaldız kenar ve folyo bant kenar.

Panoramik albüm sayfa kenar cinsi

Kapak cinsi

Panoramik albüm kapak cinsleri; Kumaş&Deri&Fotokapaklar, Kristal fotokapaklar, Metal kapaklar, Tual kapaklar, Pleksi kapaklar, Ahşap kapaklar, Dekor albüm ve Baby kapaklar.

Panoramik albüm kapak cinsi

Kutu seçenekleri

Panoramik albüm kasa kutu (kutuda görsel yoktur), Foto kasakutu, Dream kutu deri (kutuda görsel yoktur), Dream kutu foto, Dream kutu tual, Dream kutu metal, Foto kutu tam tual ve Foto kutu tam mat.

Panoramik albüm kutu seçenekleri

Çanta seçenekleri

Eko deri çanta (fotoğrafsız), eko foto çanta, eko kristal çanta, lüx deri çanta (fotoğrafsız), lüx foto çanta ve lüx kristal çanta.

Panoramik albüm çanta çeşitleri

Panoramik albümlü paketlerimiz

Son yaptığımız panoramik albüm çalışmalarımız

  • Duygu&Berkay panoramik albüm
  • Mustafa&Eda panoramik albüm
  • Oğuz&Burcu Panoramik albüm
  • Nişan panoramik albüm
  • Hakan&Aylin panoramik albüm