Değişik İstekler

Hizmetler sayfamızda sizlere verdiğimiz belli başlı hizmetlerimizi sıraladık. Bu hizmetlerimizin dışında bize gelen extra ve son derece değişik istekleri yapmaya çalıştık. Gelin birlikte bize gelen bazı değişik istekleri görelim;

Ninja kaplumbağalara kafa montajı isteği


Bu çalışmada bize verilen fotoğraftan kafaları kesip ninja kaplumbağalar fotoğrafına montaj yaptık. Müşterimiz bu çalışmayı 15x21cm ölçülerinde bastırdı. Ve çerçeveye taktı.

The Beatles fotoğrafına kafa montajı isteği


Bu çalışmada bize verilen fotoğraftan kafaları kesip the beatless fotoğrafına montaj yaptık. Müşterimiz bu çalışmayı 15x21cm ölçülerinde bastırdı. Ve çerçeveye taktı.

Analog pozlardan lamba projesi çalışması


Bu çalışmada bizden kullanılmış analog poz istendi. Bizde kullanılmış analog poz yoktu. Bu yüzden tasarladık. Müşterimizden aldığımız fotoğrafları eskimiş analog haline getirdik. Müşterimizin işini çözmüş olduk.

Puzzle için tasarım isteği


Müşterimiz tarafından puzzle yaptırmak istediği 9 adet fotoğraftan tasarım yaptık. Müşterimiz bu fotoğraftan puzzle yapacakmış. İyi günlerde kullansın.

Bunları neden yapıyoruz ve neden sizlerle paylaşıyoruz?

İnsanlar genellikle kendilerine özgü çalışmalara sahip olmak ister. Özellikle neşeli ve eğlenceli hediyeliklerde hiçkimsede olmayan şeylerin kendisinde olmasını ister. Bu çok normal bir davranıştır. Söz konusu olan fotoğraf olunca kişiye özel tasarım yaptırmak için fotoğrafçıya gitmek gayet doğal bir davranıştır.

Bizler Şehzade Fotoğrafçılık olarak sizlerden gelen değişik istekleri gayet olumlu karşılıyoruz ve geriye çevirmemeye özen gösteriyoruz. Diğer taraftan bu tarz değişik işler yaparken bizlerde çok eğleniyoruz.

Önemli olan sizin isteğinize göre güzel bir çalışmanın ortaya çıkmasıdır. Çünkü sevdiğiniz kişilere hediye verirken ne kadar özel ve kendi çabalarınızla bir şeyler yaparsanız karşınızdaki kişi de o kadar bunu beğenecektir. Karşınızdaki kişiyi etkilemek ve ona özel bişeyler yapmak isterseniz kapımız sizlere her zaman açıktır. Lütfen bize danışın.

İletişim sayfamız: http://www.sehzadefotografcilik.com/iletisim/

Whatsapp: +90 507 897 23 80

E-posta: iletisim@sehzadefotografcilik.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir